Перше в Україні вітамінізоване борошно
ТМ "Аміна"
ТМ "Аміна" запускає новий для України продукт -
вітамінізоване борошно!


Над проектом ми почали працювати ще в 2020 році, а зараз після напруженої та копіткої роботи отримали результат - перші в Україні розпочали виробництво пшеничного борошна вищого сорту, збагаченого вітамінами та мінералами. На користь вітамінізованого борошна свідчить досвід розвинутих країн світу, де цей продукт затверджений законодавством. Ми збагатили борошно вітамінами А, D3, B1, B2, B6, PP, B12, фолієвою кислотою, цинком та залізом.

Наша мета - збагатити ваш щоденний раціон вітамінами.
Одразу відповідаємо на запитання, які Вас турбують:
Список постійно оновлюємо
  • 1
    Ціна на борошно не зміниться!
    Ми йдемо на цей крок заради здоров'я покупців, тому що переконані: в непростий період потрібна підтримка, а не спекуляції на цінах.
  • 2
    Вітаміни НЕ впливають на властивості тіста!
    Додані вітаміни жодним чином не впливають на смакові характеристики хлібобулочних виробів з нового борошна. У межах лабораторної випічки воно неодноразово тестувалось, а отримані результати просто відмінні!
  • 3
    Звичайне борошно вищого сорту залишиться.
    Не хвилюйтеся, звичайне борошно вищого сорту ТМ «Аміна» також залишиться на полицях.
  • 4
    В процесі приготування вітаміни не зникнуть!
    Чи зникнуть корисні властивості вітамінів від високих температур, коли тісто буде в духовці? Ми цілеспрямовано обирали саме ті вітаміни, що мають термостійкі властивості. Жиророзчинні вітаміни А та D3 добре зберігаються під час теплової обробки, вітаміни групи В стійкі до нагрівання в кислому середовищі, а в лужному та нейтральному - руйнуються лише на 20-30%. До того ж, температура виробу і температура печі - це не одне і теж саме. Тож сміливо випікайте хліб, пиріжки, піцу, бісквіт чи що завгодно.
  • 5
    Де придбати!?
    Розповсюджувати вітамінізоване борошно ми будемо почергово. У список нижче ми будемо додавати ті області та мережі, які вже почали отримувати інноваційний продукт:

    - Ринки: Одеської, Миколаївської, Херсонської, Дніпропетроської, Київської та
    Івано-Франковскої області

    - Магазини біля дому: Одеської, Миколаївської, Херсонської, Дніпропетроської, Київської та Івано-Франковскої області

    Цей список було оновлено 08.06.2021 р.
  • 6
    Залишилися питання?
    Якщо виникли запитання, напишіть нам листа на пошту [email protected], або зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті.
Також ми зібрали деякі корисні та цікаві факти про вітаміни.
Що таке вітаміни?
Вітаміни - органічні сполуки, необхідні для нормальної життєдіяльності організму, що мають високу біологічну активність та здебільшого не синтезуються в організмі людини. Також вітаміни грають винятково важливу роль в імунітеті людини. Вони забезпечують адекватну імунну відповідь організму на віруси, інфекції та навіть отруту і радіацію.
Добова норма вітамінів та мікроелементів, якими збагачене пшеничне борошно вищого сорту ТМ «Аміна» (згідно Директиви ЄС 100/2008), наведена в таблиці:
Література:
Вітаміни
«Вплив вітамінів та мінералів на організм людини» А.В. Титаренко, ст.гр. ДІ-10, Е.О. Гришина викл. Кіровоградський національний технічний університет. 2011 р. ст. 240-246

«Зміни основних правил декларації вітамінів та мінералів на території ЄС» - 2009 р. директива ЄС.

Сайт Фармацевтичної енциклопедії www.pharmencyclopedia.com.ua

Сайт міністерства охорони здоров'я України moz.gov.ua

Кому і скільки?

Молоді люди та люди середнього віку мають найбільшу потребу у вітамінах. Проте зовнішні чинники, такі як температура, вологість повітря, атмосферний тиск, екологічний стан середовища та внутрішні чинники – інтенсивні фізичні та розумові навантаження, - формують необхідну добову кількість вітамінів. Таким чином, добова норма в кожній країні може бути однаковою за складом, але різною за кількістю вітамінів.

Грає важливу роль в розвитку клітин шкіри та кісткової тканини. Відповідає за нормальне функціонування епітелію, який вкриває слизові оболонки організму: око, травну, дихальну та інші системи. А оскільки слизові оболонки виступають захисним бар'єром організму від інфекцій, їх нормальний стан частково визначає і стан імунітету організму.
Є частиною пігменту зору, забезпечує фото-рецепцію на сітківці ока. Саме через недостачу вітаміну А у людини може розвинутись так звана «куряча сліпота».
Важливий для утворення ферментів обміну глюкози та жирів. Він захищає судини від шкідливого впливу глюкози та інсуліну. Необхідний для адекватної роботи ЦНС, має вплив на короткотривалу пам'ять.
Інша назва Рибофлавін. Вітамін важливий для підтримки нормальної функції ока, захищає сітківку від ультрафіолетового випромінювання. Грає важливу роль в метаболізмі білків, жирів і вуглеводів. Необхідний для утворення червоних кров'яних тілець та антитіл, для дихання і росту клітин. Захисник дихальних шляхів, значно зменшує шкідливість токсинів.
Допомагає в засвоєнні білка в організмі. Бере участь в кровотворенні, у формуванні нервової системи та підтримці імунітету.
Головним чином задіяний в утворенні еритроцитів та розвитку нервової системи (утворення нейронів).Також є необхідним елементом при синтезі ДНК. В організмі частково може бути замінений В9, але на незначний час. За допомогою В9 фактично просто «маскується» нестача вітаміна В12 в організмі.
Як і більшість вітамінів групи В, є надзвичайно важливим в утворенні еритроцитів, лейкоцитів та зменшує рівень холестерину в крові. На початкових етапах розвитку ембріона відповідає за формування нервової трубки плоду. Нестача вітаміна може викликати патології, тому вкрай необхідний породіллям та вагітним жінкам.
Ще з дитинства ми звикли, що цей вітамін відповідає за кістки, волосся та нігті. І лише зараз почали говорити про його роль в імунній системі організму. Зокрема, він показав велику ефективність в протидії хворобам верхніх дихальних шляхів та під час загострень астми. Поліпшує загальний стан артерій.
Впливає на ріст, статевий розвиток та репродуктивну систему. Забезпечує чутливість до смаку та запаху. Завдяки своїй кровотворній функції сприяє нормальному загоєнню ран та загалом впливає на імунітет. Як структурний компонент бере участь в біосинтезі нуклеїнових кислот та білка, а також в синтезі ДНК.
Допомагає в синтезі гемоглобіну. А гемоглобіна, у свою чергу, відповідає за перенесення кисню від легень до тканин організму.
Контакти
Комерційний
директор

Кузнєцова Наталія
[email protected]
Відділ
постачання

Катерина Сергіївна
[email protected]
+38 (066) 834 70 95
Менеджер Вікторія (зерно)
[email protected]
+38 (050) 337 21 19
Відділ
продажу

Менеджер Тетяна
[email protected]
+38 (050) 337 11 19
Менеджер Анастасія
[email protected]
+38 (050) 372 25 53
Відділ
експорту

[email protected]
+38 (050) 337 11 12