"Аміна"
Кекс із кукурудзяного борошна "Столичний"
Рецепт
Смачний кекс на основі кукурудзяного борошна "Аміна" не залишить байдужим навіть найбільш вибагливих гурманів. А готувати його нескладно.

Нам потрібно:
Жорнове кукурудзяне борошно "Аміна" - 200 г
Вершкове масло - 150 г
Родзинки - 150 г
Цукор - 140 г
Яйця - 3 шт.
Сік лимону - 1 ст.л.
Цедра лимону - 1 ст.л.
Сіль - 1 г
Сода - 0,5 ч.л.

Що з цим робити:
Ізюм вимийте і висушіть. Якщо родзинки сухі, залийте їх окропом і залиште на 5-7 хвилин. Потім воду злийте, а родзинки висушіть. При бажанні можете замінити родзинки на інші сухофрукти, наприклад, курагу або чорнослив. У мисці з'єднайте м'яке вершкове масло і цукор і збийте міксером до однорідності. По одному додайте яйця, збиваючи масу приблизно по хвилині після кожного. У результаті повинна вийти м'яка ніжна суміш. Кукурудзяне борошно додайте в тісто разом із сіллю і содою. Всі збийте міксером до однорідності. Додайте в тісто лимонну цедру, лимонний сік. Все перемішайте до однорідності. Додайте в тісто родзинки і перемішайте тісто лопаткою або ложкою.

Викладіть тісто в змащену вершковим маслом прямокутну форму для кексу і розрівняйте. Ножем проведіть посередині тіста лінію, щоб по кексу не пішла тріщина в процесі випікання. Випікайте кекс в розігрітій до 180 ° С духовці близько 40-50 хвилин. Готовий кекс перекладіть на блюдо, посипте цукровою пудрою і наріжте шматочками. Смачного!

Кекс из кукурузной муки "Столичный"

Вкусный кекс на основе кукурузной муки "Амина" не оставит равнодушным даже самых требовательных гурманов. А готовить его несложно.

Нам понадобится:
Жерновая кукурузная мука "Амина" - 200 г
Сливочное масло - 150 г
Изюм - 150 г
Сахар - 140 г
Яйца - 3 шт.
Сок лимона - 1 ст.л.
Цедра лимона - 1 ст.л.
Соль - 1 г
Сода - 0,5 ч.л.

Что с этим делать:
Изюм вымойте и высушите. Если изюм сухие, залейте их кипятком и оставьте на 5-7 минут. Затем воду слейте, а изюм высушите. При желании можете заменить изюм на другие сухофрукты, например, курагу или чернослив. В миске смешайте мягкое сливочное масло и сахар и взбейте миксером до однородности. По одному добавьте яйца, взбивая массу примерно по минуте после каждого. В результате должна получиться мягкая нежная смесь. Кукурузную муку добавьте в тесто вместе с солью и содой. Все взбейте миксером до однородности. Добавьте в тесто лимонную цедру, лимонный сок. Все перемешайте до однородности. Добавьте в тесто изюм и перемешайте тесто лопаткой или ложкой.

Выложите тесто в смазанную сливочным маслом прямоугольную форму для кекса и разровняйте. Ножом проведите посередине теста линию, чтобы по кексу не пошла трещина в процессе выпекания. Выпекайте кекс в разогретой до 180 ° С духовке около 40-50 минут. Готовый кекс переложите на блюдо, посыпьте сахарной пудрой и нарежьте кусочками. Приятного тебе аппетита!